دسته‌ها
پلاستوفوم بسته بندی سفارشی پلاستوفوم بسته بندی قالبی سفارشی

پلاستوفوم یخدان/ترموس

پلاستوفوم یخدان یا یونولیت یخدان (یونولیت ترموس یا یونولیت کولباکس) از تولیدات شرکت صبافوم و از جنس پلاستوفوم (یونولیت) ساخته شده است

پلاستوفوم یخدان/ترموس

یخدان یونولیت ترموس
یخدان یونولیت ترموس

محافظت کامل از محصول

یونولیت یخدان یا کولباکس یا ترموس از تولیدات شرکت صبافوم و از جنس پلاستوفوم ساخته شده است.  پلاستوفوم یخدان طراحی شده در صبافوم با حفظ کارایی حداقل هزینه را برای مشتری خواهد داشت. دانسیته و فشردگی یونولیت یخدان صبافوم به گونه ای طراحی شده است که حداقل برای ۱۲ ساعت حفظ یخ داخل یخدان را داشته باشد (بستگی میزان یخ و مواد غذایی داخل یخدان خواهد داشت). یونولیت به کاررفته در یخدان صبافوم با داشتن ضریب انتقال حرارت بسیار پایین در حفظ تازگی و سلامت مواد داخل آن بسیار کارآمد است
با توجه به تحمل وزن محصول و شکل منظم هندسی  هزینه حمل و نقل بسیار کاهش خواهد یافت.

انبارش آسان

انبارش محصولات همواره یکی از مسایل مهم در طراحی بسته بندی میباشد که با استفاده از یخدان پلاستوفوم  به دلیل تحمل وزن توسط یونولیت یخدان این مشکل کاملا مرتفع شده است و انبارش تعداد بیشتری را در ارتفاع امکان پذیر ساخته است.

سایز و ابعاد

یخدان های پلاستوفومی صبافوم در سه سایز ۶۰ لیتری (۵۸.۵*۳۹*۳۹ سانتیمتر) و ۳۰ لیتری (۵۱*۳۱*۲۹ سانتیمتر) و ۱۵ لیتری (۴۰.۵*۲۴.۵*۲۰.۵ سانتیمتر) تولید میشوند که هر یک کاربرد و کارایی خاص خود را دارند.

برای کالای خود شخصیت قایل شوید!

بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود و حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.
طبق مطالعات انجام گرفته توسط موسسه تحقیقات صنعتی آمریکا به ازای هر ۱ دلار هزینه بیشتر برای بسته بندی فروش کالای لوازم خانگی به میزان ۵ درصد در موارد مشابه افزایش یافته است.

شاید از نظر شما بسته بندی هزینه اضافی باشد اما از نظر مشتری شما متر ارزش گذاری کالای شماست